| anonim_4396 a întrebat:

Se aproprie ziua de nastere a prietenului meu si nu stiu ce cadou as putea sa-i iau, deoarece este cam mare (face 28 de ani ) si are si are si o situatie materiala care-i permite absolut orice. Ce as putea sa-i daruiesc eu? Eu una ma gandeam la o noapte din aceea "nasoala"laughing), dar tot n-ar fi farmecul care a fost la inceput. Help plsss:**

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Daca are tot ce-si doreste din punct de vedere financiar dai ce poti tu sa-i sai fara costuri suplimentare, fă-l sa nu uite curand aniversarea.Rupe-l,scoate untul din el lasa-l fara vlaga, fara energie să mearga-n genunchi.Bafta!

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Voi siti ce va place cand vine vorba de asa un cadouwinking
Daca te gandesti la un cadou material, din moment ce ai spus ca are o situatie buna si are de toate, de ce nu ii dai ceva facut de tine? O amintire pe care sa o poarte cu el, un album cu pozele voastre si mesaje, personalizat de tine. Ai tot felul de optiuni.

| HaKa93 a răspuns:

Pana la urma conteaza gestul si faptul ca nu ai uitat de ziua lui

| aleahimk a răspuns:

Ceva personalizat : un lantic cu un pandantiv personalizat cu un mesaj, o bluzita personalizata cu cateva cuvinte reprezentative ori un ceas gravat cu numele tau big grin

| jessikz0r a răspuns (pentru aleahimk):

Totusi,e cam mare sa-i fac eu cadou o bluzita sau un pandantiv.

| aleahimk a răspuns (pentru jessikz0r):

Atunci ia-i o bratara de aur gravata cu initiala ta big grin

| jessikz0r a răspuns (pentru aleahimk):

De-as avea bani...cred ca tot la noaptea aceea despre care vorbeam mai sus voi ramanelaughing)..ca altceva n-am ce sa-i dau, sa-mi si permit si sa-i si placa indeajuns big grin

| aleahimk a răspuns (pentru jessikz0r):

laughing bine, atunci fa-i-o cat mai placuta big grin

| AwakenTheMonster a răspuns:

Şi ce ştim noi ce-i place prietenului tău, mă?

| jessikz0r a răspuns (pentru AwakenTheMonster):

1 "ma" vorbesti cu prietenii tai.
2 daca ai intrat sa faci figuri, schimba traiectoria.
3 vreau idei, nu astept sa stii ce-i place prietenului meu.

| AwakenTheMonster a răspuns:

rolling on the floor))))
Mi-ai făcut ziua.

| jessikz0r a răspuns (pentru AwakenTheMonster):

Serios vorbesc, numai mahalagioaicele vorbesc cu "ma" si nu ma mai obosi te rog eu, da raspunsuri in alte parti!

| AwakenTheMonster a răspuns (pentru jessikz0r):

Dar cum e de bun simţ să ţi se vorbească?