| Chrisstine a întrebat:

Se desparte de mine deoarece nu vreau sa ma culc cu el.imi spune ca ma iubeste din toata inima lui si sufletul si. dar el inainte era obisnuit sa faca sex la 1-2 zile:-( Ast parerile voastre:-(

Răspuns Câştigător
| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Scumpo,tipul asta nu te iubeste cu adevarat daca nu se poate abtine de la chestia asta,nu trebuie sa faci asta daca nu simti nevoia,desparte-te de el, nu merita, el vrea doar sa o faca cu tine pentru ca probabil te considera super buuunaa sau vrea sa se laude pe urma pe la prieteni.Eu nu am incredere in baietii astia, e un prefacut.Meriti o persoana care sa te respecte cu adevarat. Ciao!happy

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asta e macar stii ca era un nesimtit.

| Jony123 a răspuns:

Nu am inteles, facea cu fosta sau cu tine sex la 1~2 zile? Daca facea cu fosta si tu esti virgina inseamna ca vrea neaparat sa ti-o traga si apoi e posibil sa iti zica si pa...
Daca el iti cere atata sa faceti sex inseamna ca nu te iubeste cu adevarat, daca te iubea intelegea ca nu vrei sa faci sex si se abtinea.
Sper ca te-am ajutat. Funda? Plzzzzz

| TeoPT a răspuns:

Asta e proba eliminatorie pentru orice băiat. Dacă îți zice că se desparte cu tine dacă nu faci sex cu el, e clar că nu dă doi bani pe tine. Desparte-te de el cât mai repede.

| mona a răspuns:

Daca se desparte din cauza asta inseamna ca nu te iubeste asa cum spune, doreste numai sa te aiba in pat

| evelynne a răspuns:

Tot la tine o sa se intoarca daca te iubeste asa cum zice, bine inteles asta dupa ce i-o va trage vreunei fufe ca sa se potoleasca din lipsa asta.

| Chrisstine explică:

Am 15 ani jumate.si el 22.si avem 3 luni impreuna.adica eu i-am aratat de multe ori ca il iubesc si asta asteptam si eu de la el.da imi spune ca pe parcurs imi arata.de o luna zice asta!

| Chrisstine explică:

Pai acum mi-a spus ca nu poate sa traiasca fara mine si ca sunt totul pentru ellaughinga si "iarta-ma sunt un dobitok"laughingda oricum pana aici am pus suflet.Gata numai pun suflethappy

| cLeILa a răspuns:

Se pare ca el vrea sa stea cu tine doar pentru asta...incearca sa ii explici ca poate ink nu esti pregatita sa iti incepi viata sexuala, si daca te iubete, atunci va intelege. daca nu, atunci se schimba povestea...insa doar tu poti decide. BAFTA! fundita?

| 21Ada a răspuns:

Nu te **** cu el daca chiar te iubeste asa de mult precum iti zice tear mai astepta pana ai fi si tu pregatita.

| miha90z a răspuns:

Parerea mea este ca nu te iubeste, ci vrea doar sa se foloseasca de tine.

| Necunoscută a răspuns:

Stai pe curu' tău. Dacă stă cu tine doar pentru sex, e un Fraier.

| Aylinn a răspuns:

Daca te ar iubi din toata inima si sufletul lui te ar astepta pana cand ai simti si tu ca vrei sa te culci cu el.

| rainbowgarden a răspuns:

Nu merita, tocmai am refuzat un baiat foarte dragut din acelasi motiv.

| clauphotograph a răspuns:

Nu te merita e logik voia doar sexu de la tine probabil si prietenii lui cand il vad mereu ii spun cf ma iai traso aleia? asta nu e relatie deci poti sa treci mai departe

| iulianh a răspuns:

Daca sunteti de putin timp impreuna, consider ca este cam devreme sa faci asta pentru ca dragostea aia mare pe care ti-o zice el nu apare asa usor, intr-un interval scurt de timp. Daca aveti ceva timp de relatie si simti ca totul merge bine fara ca el sa te constranga cu vreo ceva, atunci poti sa treci si la pasul asta.

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Daca te-ar iubi din toata inima nu te-ar ameninta cu asa ceva doar pentru ca nu vrei sa te culci cu el, ti-ar respecta decizia.Parerea mea e ca vrea doar sex, nu si o relatie stabila.Deci intr-un fel vrea doar sa profite de tine.Si daca accepti sa faci una ca asta, o sa pici de proasta.
Bye!

| gabytzu_6065 a răspuns:

Depinde si ce varsta ai! Daca esti trecuta de 16-17 ani e timpultongue

| ZuZa_6258 a răspuns:

De acord cu Lalyttawinking :*. NU te merita! Vrea doar o distractie, pun pariu ca te-ar lasa pentru. o "blonda buna".asa ca uita-l si da-l trecutului laughinghappywinking. Mai sunt multi baieti care te-ar iubi cu adevarat si ar vrea o relatie pe bune, nu sex de placerewinking. Mult succes si tine-ne la curent! :*

| maditzu339 a răspuns:

Iubito,crede-ma am patit-o si eu

dupa ce m-am culcat cu el a mai continuat relatia noastra ceva timp dupa aia ne certam o luna ne impacam o saptamana sa nu faci asta e o mare greseala acum nici macar nu ne mai vb si asa facea si el si asa imi spunea si mie