| madymede a întrebat:

Salut amici! ma ajutati si pe mine cu o problema? deci sunt intr.o relatie si acel baiat (raul e numele lui) a zis ca vb maine si ziua urm nu mi.a mai scris nimic crying((( si la fel si atunci cand i.am mai scris... vreau totate parerile voastre si nu conteaza daca o sa ma doara inima si sufletul! sunt fff indragostita de el! :X sad

Răspuns Câştigător
| Lexiiii a răspuns:

Buna scumpa. Poate la retinut ceva, sau nu a avut timp. Ai un pic de rabdare. Daca a spus ca o va face o sa o faca. Nu stiu daca tot vrei sa stii ce s-a intamplat si de ce nu ti-a scris, cauta-l tu. Cu toate ca cu astea arati ca iti pasa mult. Si iubirea asta niciodata nu o sa o intelegem. Nu stiu daca tie iti spune inima sa il cauti, cauta-l. Daca nu asteapta sa o faca el. Si daca nu o face inseamna ca nu te merita si ca iti pierzi timpul cu el.

11 răspunsuri:
| kiduţa18 a răspuns:

Nu-l sufoca. Adică poate avea treabă sau n-a văzut mesajul. Dacă nu-ți răspunde înseamnă că nu-i pasă de tine și își bate joc. Tu ești singura care își poate da seama de asta, după comportamentul lui. Vorbește cu el deschis și întreabă-l ce simte cu adevărat. De curiozitate, câți ani ai?

| ktlina a răspuns:

Deci 1-Raul e nume de manelist laughing) 2. daca nu iti raspunde deloc inseamna ca nu mai vrea sa fie cu tine nu trebuie sa te intristezi asa sunt majoritatea baietilor happy

| madymede explică (pentru ktlina):

Merci da faza e ca dupa 2 zile mi.a scris. j nah

| ktlina a răspuns (pentru madymede):

Ma bucur happy

| TravisForest a răspuns:

Ceao. Raul nu stie ce vrea, nu stie daca vrea relatie serioasa. Nu-i mai scrie tu nimic, nu-l mai suna, lasa-l asa, probabil are nevoie de timp sa se gandeasca ce vrea. Ar trebui sa te astepti de la orice pentru ca dupa comportamentul sau ciudat nu ar fi mare lucru sa auzi de la el ca nu mai vrea relatie serioasa. Tu trebuie sa fi foarte tare acum si sa incerci sa nu il mai cauti deloc. Daca te cauta inseamna ca isi doreste o relatie cu tine, acum... ramane de vazut! Sper sa fie asa cum iti doresti tu pentru ca e nasol sa suferi din dragoste.

Fi tare si ai grija de tine!

| mindyabusiness a răspuns:

Pai
ar trebui sa ii zici ca il iubesti foarte mult
si ai vrea sa vorbiti, discutati mai mult... Sper ca relatia voastra va fi fericita sad

| ClaudiiaB a răspuns:

Buna >big grin

| moustachelover a răspuns:

Stii. baietii sunt niste porci. toti sunt asa si al meu e happy zice ca i e dor de mine dar ii este lene sa mi raspunda la un mesaj pe whats app oh go on nu-i mai da importanta si atunci va veni la tine iti zic sigur happy sa nu-i dai niciodata prea multa atentie pentru ca te va lua de proasta, scuza-mi expresia happy incearca sa.l faci gelos si incearca sa l faci sa inteleaga ca daca se va mai purta asa te va pierde. si eu sunt in aceeasi situatie sper ca te-am ajutat! :* seara faina in continuare happy

| shadow72 a răspuns (pentru moustachelover):

Deci al tau e porc...ok pana aici.tu te iubesti cu el.asta ce te face?

| Mădălinuţaaa a răspuns:

Buna draguto. big hug. Uite, ai putea incerca sa nu ii mai scrii tu, sa nu il suni, sa nu ii trimiti sms-uri. happy. Daca te va cauta, inseamna ca ii e dor de tine big grin. Daca nu te cauta, inseamna ca nici nu ii lipsesti sad. Scuza-ma ca am fost asa directa! :*

| anonim234432 a răspuns:

Lasa'l pe el sa te caute, nu il mai cauta tu.e mai bine asa cum iti zic eu. multi am trecut prin faze din astea, lasa'l sa vezi cat de mult te iubeste