| AnonimBig a întrebat:

vreau si eu un sfat de la voi. vb cu un baiat dar nu sunt impreuna cu el.imi spune ca ma iubeste alteori ca nu place. spune asta doar la nervi.este aceeasi zodie ca mine adica berbec.nu stiu ce sa fac sa il cred sau nu?

4 răspunsuri:
| Lavy a răspuns:

Nu il crede chiar tu ai zis ca zice doar de nervi ca un fel de aparrare pentru el ai zis-o
!winking

| RalucaAllen a răspuns:

Eu cred ca te iubeste! La nervi ce te astepti sa spuna? Probabil e impulsiv! Odata, cand sunteti doar voi doi, intreba-l ce simte pentru tine cu adevarat, si dupa ii spui si tu ce simti pentru el! Iar daca nu esti asa curajoasa asteapta pana face el primul pas, sau pune o prietena sa vorbeasca cu el. sper ca te-am ajutatbig grin:p happy puup:*:* =) bft!happy

| aliybella a răspuns:

Te joaca pe degetewinking

| Alex_7125 a răspuns:

Cati ani ai zis ca ai?big grin