| Dblm72 a întrebat:

Se poate ca o fata sa ramana insarcinata de la fingering?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Activitatea numita fingering se traduce in limbajul popular prin "degetica". Aceasta reprezinta una dintre cele mai des utilizate/folosite metode de autosatisface de catre majoritatea fetelor in lipsa unor jucarii sexuale adecvate/concepute pentru acest tip de activitate. Este metoda cea mai des folosita fiindca este cel mai la indemana mai ales in cazul adolescentelor si in plus poate provoca cele mai intense placeri si produce satisfactii nebanuite fara a provoca/lasa nici cea mai mica urma nefasta asupra "pasaricii". Cat despre sarcina nici nu poate fi vorba indiferent de cine este persoana care executa "degetica". Sa ai parte de placeri si satisfactii maxime.

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu pentru ca din deget nu iasa sperma

| Felys a răspuns:

Asa minciuna ti-a tras?

| peperonies a răspuns:

Clar

| DonaldTrump a răspuns:

E imposibil sa ramana insarcinata de la "degetica".

| Dblm72 explică:

Ma refer cand un baiat o face unei fete. Daca ar fi avut urme mai vechi de sperma pe deget sau ceva.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Dblm72):

Spermatozoidul pentru a trai are nevoie de lichidul spermatic in care inoata si in care are substantele nutritive cu care se hraneste de fapt. Pe deget nu poate ramane sperma lichida fara ca aceasta sa fie vizibila. Te poti linisti 100% fiindca nici printr-o minune nu s-ar putea realiza o sarcina cu sperma uscata.

| Ciocarlan_Diana_1985 a răspuns (pentru Dblm72):

Se poatee