| KIttyeu_6222 a întrebat:

Se poate descoperi nr. de telefon daca suni cu #31#? Din curiozitatehappy?

Răspuns Câştigător
| LoLo a răspuns:

Buna!
Se poate descoperi numarul de telefon daca suni cu #31#. Daca persoana respectiva pe care o suni cu numar ascuns merge la agentia de telefoane(adica in ce retea este el, acolo se duce:sper ca ma intelegi)depune o cerere si se poate afla numarul.winking
wave

5 răspunsuri:
| MariusPopa a răspuns:

Nu se poate afla nici daca se duce relatii cu clientii.Este un singur mod de a afla, si anumebig grinaca acea persoana pe care ai sunato se duce la politie si spune ca este sunata mereu si amanintata de un numar secret.Numai atunci politia va solicita punerea in urmarire a numarului tau de telefon mobil si se va afla acel numar cu ajutorul celor de la relatii cu clientii.Relatii cu clientii nu fac asfel de urmariri numai daca le este solicitat de politie.Asa ca stai linistit/a ca nu se va ajunge pana aici. E cale lungahappy

| Thunderstruck a răspuns:

Se poate descoperi daca esti pe abonament, deoarece se poate uita pe factura telefonica.
P. S:ai postat la categoria gresita =D=D=D

| Mariaa20 a răspuns:

Nu se poate descoperii.suna linistita:*

| barbie19 a răspuns:

Din cate stiu eu, nu.

| Roxanne22 a răspuns:

Nu, din moment de scrii la inceput #31# celui pe care il apelezi ii va aparea "Numar necunoscut, respectiv privat". happy