| HereToHelp123 a întrebat:

Se poate sa iti instaleze cineva,ceva,orice, pe telefon printr-un apel? Curiozitate laughing Fundita.

3 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Printr-un apel, nu. Se poate doar fura credit printr-un apel.

| SilvianG a răspuns:

Nu. Doar pe calculator se pot trimite keyloggere și tot felul de viruși prin poze, siteuri, apeluri pe diferite programe, etc.

| mad13 a răspuns:

Nu. Eventual prin Wi-Fi. Stii, treaba aia de la Google Play, dai install de pe PC si ti se instaleaza pe telefon. happy