| Usefulaid a întrebat:

Am si eu o curiozitate! Asa cum suni pe wapp cand vorbesti la telefon si iti apare angajat in alt apel, atunci cand vorbesti pe o aplicatie gen Facebook si suni pe wapp nu-ti mai spune acest lucru ca atunci cand vorbesti pe telefon. Stiti cumva cum sa fac sa aflu daca este angajat intr-un apel si atunci cand vorbeste pe o aplicatie sau pe camera? Este posibil?

1 răspuns:
| Bizon95 a răspuns:

Daca nu il suni pe aceeasi aplicatie... NU
iar ca aplicatie, viber si Facebook nu prea stiu ce e aia, numai wapp stie sa iti spuna "e in alt apel"