| Mihai123211 a întrebat:

Se poate excita o fata daca o mangai pe clitoris?

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Ohoooo si inca cum! E ca un buton magic!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Oana92):

laughinglaughing tare,, buton magic ''

| Mihai123211 explică (pentru Oana92):

Tu vorbesti serios?

| Oana92 a răspuns (pentru Mihai123211):

Tu ce crezi? Pare o gluma, sau ce?

| Mihai123211 explică (pentru Oana92):

Intebam doar, la cate raspunsuri ironice erau. la tine am vazut ca in general raspunsi fara sa-ti bati joc si de aia intrebam big grin

| Oana92 a răspuns (pentru Mihai123211):

Nu sunt ironica. Clitorisul este un organ care exista efectiv pentru a produce placere happy Si da, daca este mangaiat, atins, sarutat femeia se excita.

| Mihai123211 explică (pentru Oana92):

Multumesc pentru raspuns :*

18 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ohhhhh daaaaaa

| Liviu a răspuns:

Mmm,incearca sa o mangai cu interiorul buzelor, iti garantez ca va 'geme' precum trompetele de 1 decembrie laughing)

| corbulalbrosu a răspuns:

Clitorisul este o minune, un miracol al anatomiei, aceasta minune naturala, are doar un singur scop: si anume rolul ei este cel de a asigura placerea sexuala. Din studiul anatomiei clitorisului, se constata ca in acest organ destul de mic exista peste 8000 de terminatii nervoase: o concentratie atat de mare de terminatii nervoase nu poate fi gasita in nici o alta parte a corpului uman, nici la varful degetelor sau a buzelor, nici pe limba sau varful penisului. Excitatia maxima se poate obtine prin mozolirea clitorisului intre buze si atingerile repetate cu limba. Incearca deoarece nu vei regreta.

| Emilian65 a răspuns:

Mangai-o si vezi care este rezultatul.

| Goete a răspuns:

Clitorisul e de fapt un penis minuscul si poti usor duce o fata la orgasm, stimulandu-i cu un deget (eventual doua) clitorisul. Sa nu o faci pe uscat si un ci brutal

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

încearcă.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Omule,nu iti vine sa crezi cat am ras laughing)

| Miihaa a răspuns:

Eu da, ma excit

| Rapperităă a răspuns:

Daaa. big grin

| anonima480 a răspuns:

laughing))