| Danysan a întrebat:

Se poate face penetrare fara dezverginare la fete?-Sau sa zic masturbare -Mereu am fost curios daca o fata isi baga un deget sau hai doua in vagin (pasarica)se poate dezvergina? nu stiu e cam ciudat... fetelor voi ce ziceti ca stiti mai multe?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Da,se poate dezvirgina si cu un sigur deget, nu neaparat hai doua.
Si cu penetrare bineinteles.
Te pup!

32 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu puneai pasarica in paranteze nu itelegea nimeni la ce te referi.

| CristyBv a răspuns (pentru suntserios):

Bai, deci EPIC laughing!

| gabytofan a răspuns:

Sun unele fete care au himenul foarte elastic si nu se dezvirgineaza decat daca bagi ceva mai lung decat degetul.

| h3r a răspuns:

happy
Nu contează ce e, dacă intră... intrat va rămâne.

| anonim_4396 a răspuns (pentru h3r):

Aoleu, de-aia nu o mai gaseam eu, a ramas la aia? Fata, da-mi-o inapoi ca te omor! vrau sa fac pipilca si nu pot laughing

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu știu la cine a rămas...dar fata aia e rea!

| anonim_4396 a răspuns (pentru h3r):

Las' c-o prnd eu, de ceva luni bune ma tot tin sa nu dau drumu la dublu pi, ca nu stiu pe unde umbla zaluda, ca nu cumva sa inund pe cineva

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Își ia singură de mâncare dacă tu nu-i dai...

| anonim_4396 a răspuns (pentru h3r):

Da bai nene dar nici chiar asa, acum daca vreau sa fac si eu huta-huta ce ma fac? ai tu sa-mi imprumuti oarece? laughing ca dau inpoi dupa, promit!

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Coada de la mătură sau țeava de gaz.
Dar își ia singură...de ce nu te bucuri?
Huh?!

| anonim_4396 a răspuns (pentru h3r):

singura singura, dar cum ma pot bucura cand nu se afla nimeni langa moa? hai ca ma nervezi si acum imi fac bocceluta de o apuc catre ardeal, ia vezi!

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Auzi, vrei să ne batem?! De-ți dau 2! Hai, hai, hai!

| anonim_4396 a răspuns (pentru h3r):

Numai doua? crying crying

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Poc și bum și țup și boomb ia de-aici!

| anonim_4396 a răspuns (pentru h3r):

Dibolițo, te mananca? zi-mi unde ca am eu scarpinici de leacbatting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelashes

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe spate te rog!

| anonim_4396 a răspuns (pentru h3r):

Pe la spate pe la spate
Asa vor fetele toate tongue

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu știu, n-am stat să le întreb pe toate...

| anonim_4396 a răspuns (pentru h3r):

Lasa pe toate, eu la thumnetha facui referire, nu mai face pe nestiutoare ca n-o sa-mi mai placa mie asa si schimbam pozitiones

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu pricep nimic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru h3r):

Ce idi sunt, am uitat ca te numesti Nepriceputu A.

| Duucu a răspuns (pentru h3r):

Dacă intră, intrat va rămăne? Iisuse Hristoase...
Fac proces la judecătorie dacă nu mi-o dă înapoi.

| Danysan explică:

Gata oamenilor laughing ca vad ca de la intrebare s-a ajuns la cozi de matura si Tevi de aragazrolling on the floor

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Nu, cu degetu nu ai cum, pentru ca are senzori, si se blocheaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-ti zic eu, ca vad fetele nu te mai baga in seama deoarece te-au luat la ochi ca faci misto. Fetele se pot masturba si fara sa se defloreze, himenul se afla la cca 4-5 cm de intrarea in vagin asa ca daca nu-si baga mana pana la cot in pasrica nu se produce felorarea sua s epot masturba clitoridian. Si atunci cand o fata are himenul elastic, din punct de vedere medical, fata este tot virgina daca intretine relatii sexuale, multumit?

| Danysan explică (pentru anonim_4396):

Gracias amigos -ca la carte laughing

| Raiiiisa a răspuns (pentru anonim_4396):

Himenul se afla chiar la intrarea in vagin.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Raiiiisa):

ai si tu dreptate dar difera de la femie la femeie, exista himen in forma de semiluna, oval, rotund samd, la majoritatea feteleor. mebrana respectiva, tinda sa se dezvolte spre inauntrul vaginului

| SweetAl3x a răspuns:

Biologic, daca nu se rupe himenul, nu se considera dezvirginare. Exista si tipuri de himen elastic care "rezista" mai mult la penetrari de orice gen. Insa pana la urma dezvirginarea e mai mult de natura emotionala.

| Roland22 a răspuns:

Se dezvirgineaza normal

| Twichh a răspuns:

Tu gandesti? happy

| petrescu96 a răspuns:

Da se poate dezvirgina. Dar mai bine alegi sa o faci cu cineva decat sa iti introduci un degetel