| anonim_4396 a întrebat:

Se poate face se* cu partenerul/partenera îmbracati? SE SIMT ACELEASI PLACERI SAU SUNT DIFERITE?
Ca sa stiti nu pun întrebarile pentru mine

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E o adevarata placere cand mangai un pulover, o geacă. O mai cauti si la poseta sa vezi daca are bani.
Placere mare, monșer!

| GdX a răspuns:

Se face sex si imbracat? Asta nu am mai auzit-o pana la tine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cred ca nu ai aflat inca cum se face sexul

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu le pui pentru tine, cum ai să transmiți răspunsurile? Ei cum o să înțeleagă fără să încerce? Unii habotnici în Evul Mediu procedau așa.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca... aveti lasati putin loc liber si pentru... stiti voi ce, atunci probabil ca se poate.