| xxxname a întrebat:

despre ce ai putea vorbi cu partenerul/partenera ta, cind sunteti de mult timp impreuna, stiti totu unu despre altu, si in afara de intrebarile,, ce faci,,,, cum la tine/cum azi,,?

Răspuns Câştigător
| Rührselig a răspuns:

De exemplu fotografia, faceţi fiecare fotografii împreună. Teatru, să mergeţi la teatru, sunt mult piese amuzante şi interesante de văzut. Şi ceva mult mai simplu să vedeţi împreună un serial ce vă atrage, să povestiţi pe lângă el, astfel aveţi ce vorbi.

7 răspunsuri:
| Rührselig a răspuns:

Din experienţă te sfătuiesc să începeţi ceva nou. să vă înscrieţi împreună la un sport, orice sport, sau la dansuri, sau să vă apucaţi de un hobby, ceva hand-made, gen origami, sau apucaţi-vă să cântaţi la instrumente muzicale, căutaţi şi găsiţi lucrurile care le aveţi în comun şi axaţi-vă pe ele. Nu ar strica nici câteva drumeţii prin munţi, excursii de câteva zile.

| xxxname explică (pentru Rührselig):

Mersi mult de raspuns. daca ai putea, si stii, sa-mi mai dai exemple, ca sincer sa fiu, sunt in pana de idei happy

| ma3 a răspuns (pentru xxxname):

Ciudat, eu nu am ramas niciodata in pana de idei big grin hehe, cred ca incepi sa te plictisesti whistling

| xxxname explică (pentru ma3):

Da, si asta e corect...ma plictisesc, si vreau ceva nou. Insa plictiseala nu cred ca vine de la mine, si asta e si mai rau sad

| Rührselig a răspuns (pentru xxxname):

De exemplu fotografia, faceţi fiecare fotografii împreună. Teatru, să mergeţi la teatru, sunt mult piese amuzante şi interesante de văzut. Şi ceva mult mai simplu să vedeţi împreună un serial ce vă atrage, să povestiţi pe lângă el, astfel aveţi ce vorbi.

| bumtzbumtz a răspuns:

Pai.vorbiti si voi despre cat de frumoase sunt stelele, cerullaughing
Nu stiu.laughing)

| ma3 a răspuns:

De cat timp sunteti impreuna?

| xxxname explică (pentru ma3):

De 1 an si ceva