| RoninKuzuri a întrebat:

Se poate intampla ceva rau daca faci sex oral unei fete?

21 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se poate ineca daca nu calca apa.

| RAY a răspuns:

Se poate sa iei multe bolii de la ea ca cadou

| Violleta2022 a răspuns:

Nu se intampla nimic rau, este cam acelasi lucru cum ar face sex oral o fata, unui baiat.
Bineinteles in ambele cazuri igiena locala trebuie sa fie riguros respectata.

| corbulalbrosu a răspuns:

Teoretic NU. Bineinteles ca intervine conditia obligatorie, ca "pasarica respectiva sa fie perfect igienizata. Succes!

| mihai69 a răspuns:

Dacă închide brusc gura, da!
rolling on the floor

| Dorotheea21 a răspuns:

Da, se poate. happy
Daca nu stii sa faci cunilingus si o ranesti acolo fiind prea brutal, s-ar putea sa te respinga si sa capete o aversiune fata de acest act (daca e prima oara), sau fata de tine, daca i-a mai fost facut de cineva mai priceput.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dorotheea21):

Dar vad ca sti destul de multe despre subiect. Ai practicat si tu asta cu un baiat? happy

| Dorotheea21 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Am niste mesaje cu tine, in care pareai destul de suparat, si ma invitai sa iti pun intrebari in privat.
Ce te-a facut acum sa iesi "la lumina"? big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dorotheea21):

Nu-mi mai amintesc, sincer. Te-as ruga sa-mi trimiti si mie in privat niste screen-uri cu mesajele ca sa ma pot convinge. Le poti incarca pe imugur.com. N-am iesit "la lumina" ci doar am pus o intrebare, la care nu mi-ai raspuns.

| Dorotheea21 a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor Ciudat.
Cred ca primesc de o suta de ori mai multe mesaje ca tine, si totusi eu imi aduc aminte ca ultimul era: "Nu imi pasa", datat doar pe 8 noiembrie. big grin
Am sa-ti trimit un raspuns la el si ai sa-l vezi.
In ceea ce priveste intrebarea ta, "stiu multe despre subiect", pentru ca de la 16 ani, mi-a fost facut doar cunilingus.
Nu a fost niciodata reciproc, poate voi face cand am sa iubesc, chiar daca este putin probabil, consider ca e un act umilitor.
Multumit? big grin

| JustStitch a răspuns (pentru Dorotheea21):

Si cum e ca fata sa primesti cunilingus?

| Dorotheea21 a răspuns (pentru JustStitch):

Asta vrea sa fie o gluma?
Doar ma cunosti de mai mult de un an, si stii! straight face
Dupa cum se pricep, pe unii ii ud, cu altii ma enervez si trebuie sa le spun eu cum sa-mi faca acolo.
Esti multumit? happy Inca nu m-ai enervat. big grin

| JustStitch a răspuns (pentru Dorotheea21):

Pot vb ceva cu tine in privat

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dorotheea21):

Intr-adevar, eu primesc putine mesaje. Tu iti aduci aminte pentru ca l-ai retinut, a fost o jignire oarecum si era normal sa-l ti minte. Eu nu aveam cum sa-l tin minte, pentru ca n-a contat in nici un fel pentru mine mesajul. Imi place ca esti sincera si deschisa. Este un act umilitor si in opinia mea, fie ca vorbim de sex oral la femei sau barbati, mi-e indiferent. Cam acelasi lucru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, o sa iti inghete limba si o sa cada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Da,se poate,daca fata respectiva nu se spala sau are infectii, boli, etc.
Daca e sanatoasa, curata, spor la joaca.
Bafta.

| aCek1ng a răspuns:

Nu ai ce sa patesti daca ea are grija de igiena ei.

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Incepe al treilea razboi mondial daca faci asta

| Paleontologul a răspuns:

O inveti o limba straina

| LucianShiAtat a răspuns:

Da, s-ar putea sa-i placa prea tare si o sa-ti mai ceara, deci nu e bine, o sa faci basici la limba.