| anonim_4396 a întrebat:

Heiii happy!
Ce se întamplă dacă faci sex oral unei fete?

Răspuns Câştigător
| lizy12iul a răspuns:

Ce sa se intample? e acelasi lucru ca si la baiat, acea placere. nimic iesit din comun :*

| LoveYouPdi a răspuns (pentru lizy12iul):

Ok, dar ce ii se poate intampla la baiat? :*

| lizy12iul a răspuns (pentru LoveYouPdi):

Nimic rau, o sa fie mai apreciat de fata, fiindca ii ofera placerea asta. nu i se intampla nimic, cum nici fetei nu i se intampla nimic cand ii face baiatului happy

| LoveYouPdi a răspuns (pentru lizy12iul):

Ok... mersii :*!

| Danysan a răspuns (pentru lizy12iul):

Lizy12iul eu zic sa fiti sincere pana la capat.Placere la voi clar dar cu gustu ala aiurea cum ramane. Sincer sa fiu la voi e 10 ori mai aiurea ca la baieti.Am avut mai multe iubite si nici una nu a fost mai breaza si nu au fost nespalate sau din alea, ba chiar faceau si dus inainte si tot degeaba.cand va excitati acelasi gust de iti vine sa vomiti tot.iar voi va plangeti ca are gust amar la noi sau nu stiu cum dar in rest nimic.Pot spune ca e mai aiurea sa faci sex oral partenerei.Si nu vreau sa jignesc dar oricat ar fi de curata o fata tot se simte si un miros, pot spune de feromoni(cred ca de foliculina) care se elimina prin acel lichid de la excitare.Deci categoric fetele ar trebui sa fie mai oki cand vine vb de facut sex oral la baieti pentru ca la noi nu miroase si e doar gustu care daca adaugi ceva frisca sau altceva nici nu se mai simte.Asa ca informeaza-l de tot tacamu care il asteapta pe baiat. seara faina.

| lizy12iul a răspuns (pentru Danysan):

La fete nu stiu ce gust are laughing dar nu mi se pare ceva insuportabil, adica si noi fetele ne adaptam. e schimb pe schimb big grin

| Danysan a răspuns (pentru lizy12iul):

Oho da ce schimb laughing.In fine eu zic ca daca ti la iubita nu te deranjeaza sa ii faci sex oral chiar daca nu iti place gustu. Pana la urma e ceva normal ca de aia e iubita ta.In fine eu prefer sa fie reciproc ca sa nu se simta aiurea.Plus ca e senzatie daca fac fac amandoi in acelasi timp. seara faina.

| lizy12iul a răspuns (pentru Danysan):

Exact! seara buna! :*

13 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu se intampla nimic deosebit. Tu, ca baiat esti satisfacut, iar ea ramane cu ochii in soare, asteptand sa o satisfaci si pe ea.

| grab a răspuns:

Se intampla ca ii produci o placere foarte mare daca stii cum se face, si ea s-ar putea sa vrea sa iti faca la schimb.
se mai intampla ca uneori fetele tinere au jos asa ceva roz, pufos, mic, neprihanit ca nu te mai saturi sa stai cu limba acolo.
oricum, faceti un dus serios inainte si dupa.
dpdv digestiv nu patesti nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa o lasi insarcinata. Sa nu cumva sa ii faci sex neprotejat. Puneti un prezervativ pe limba sau baga-i o punga la fofoloaca, ca altfel e groasa treaba.

| Anonymous1995 a răspuns:

II provoci o placere deosebita, nimic mai mult

| Dima_Alexandru_1994 a răspuns:

Man ii provoci o placere deosebita si uneori iti intoarte serviciul sa ca dai bice si baga botu la veverita laughing spor la traba

| Mirkutza99 a răspuns:

MORI! Tu ce crezi ca se poate intampla? Glumesc mai stai linistit nu are nimic rolling on the floor