| anonim_4396 a întrebat:

Se poate la primul contact sexual intre 2 virgini sa nu fie folosit prezervativul,, deoarece ambii sunt,, curati". Si fara prezervativ placerea este mai mare.mersi

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă vor să devină părinți, n-au decât.

| ascovit a răspuns:

Cum sa nu se poate face fara prezervativ daca sunteit virgini amandoi? Cu siguranta, si cei ce nu sunt virgini o pot face. Insa riscul de a ramane ea gravida sunt foarte mari, si mai ales puteti contacta boli sau infectii cu transmitrere sexuala. Mai bine folositi un prezervativ sa va luati de o grijawinking

| Heather2001 a răspuns:

Pai voi faceti ce vreti dar daca vreti sa fiti Siguri ca nu deveniti parinti, folositi-l

| whoocares a răspuns:

Chiar daca sunteti aman2 virgini, nu inseamna ca sunteti " curati".hee hee
eu recomand sa folositi prezervativul:d e mai usor si mai sigur.

| Nuvăsufăr a răspuns:

Şi fără prezervativ plăcerea este mai mare, dar mai scurtă.
Dacă vrei să-ţi satisfaci iubita, şi nu vrei să aibă dureri prea mari, că tu eşti foarte egoist acum. Pâi o să-ţi fie mult mai greu s-o penetrezi fără prezervativ şi lubrifiantul care vine cu prezervativele cumpărate, şi în plus o să rezişti mai mult.
Şi în plus scapi de o grijă, nu o vei lăsa însărcinată, e mai relaxant aşa.
Îţi vorbesc din proprie experienţă.
Câţi ani ai?

| Nuvăsufăr a răspuns:

Mulţi înainte. Frate mai întâi capătă dexteritate şi rezistenţă, după poţi să o faci şi fără, dar să fie de preferat, după câteva zile după menstruaţie, chiar de la prima sua a doua zi după stop ar fi perfect. Asta aşa ca să ai un plan b, în caz că n-o scoţi la timp. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se poate si fara prezervativ, dar pe raspunderea voastra; in curind ati putea avea si copii.Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se poate lasa cu 1 bebe...e mai bine sa fie folosit...