| Pissy a întrebat:

Se poate ramane insarcinata de la acea secretie care iese in urma excitatului si contine o cantitate foarte mica de spermatozoizi? happy. Vreau raspuns urgent! happy. Fundita. :*

5 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Din cate stiu da.

| Cathuzik a răspuns:

Pfff tu ai spus o cantitate mica de spermatozoizi...te corectez: de sperma, in 7 grame de sperma inoata 500 de milioane de spermatozoizi:*:*ai grija

| Simo18 a răspuns:

Daca nu esti in perioada fertila NU! :*. ai grija de tine si nu o mai face neprotejat! oricum chill. nu ramai asa usor happy

| ЪNª a răspuns:

Da se poate...

| muffinn a răspuns:

Avand in vedere ca are spermatozoizi da, se poate ramane insarcinata, dar e putin probabil ptc substanta aia se prelinge asa pur si simplu, nu e ca la sperma ca sa aiba jet. eu am facut cu pr meu fara prez fara sa termine in mine si subst aia nu m-a lasat insarcinatalaughing deci e ok