| makay a întrebat:

Se poate sa o fi dezvirginat pe prietena mea chiar daca nu am bagat tare si sa curga putin sange?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai dezvirginat-o cu siguranta. Primul contact sexual, oricat de scurt, de incomplet, de delicat, dezvirgineaza intotdeauna.

| mgtow a răspuns:

Depinde de himenul care il are, daca e elastic atunci nu s-a rupt.

| Narcis2007 a răspuns:

Nu mai e virgina...

| smerti a răspuns:

Eu nu prea ma inchipui cum poti sa te abtii sa nu o bagi prea tare! Ori o bagi ori de loc nu o scoti din pantaloni ca apoi poti sa o dezamagesti pe prietena ta si poti sa nu mai ai ocazii sa o bagi de loc, dar daca a fost singe atuni fii sigur ca nu mai este virgina

| XxELOKxX2013 a răspuns:

Asa frate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sunt curios sa vad cati au stat de 6 rolling on the floor