| Bojica96 a întrebat:

Se spune că femeile voluptoase, cele care au fundul bombat și frumos, cele care sunt înalte și au picioare lungi, au vaginul mai adânc în comparație cu fetele minione, finuțe și slăbuțe...Credeți că este doar un mit sau e adevărat?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Din punct de vedere anatomic adancimea vaginului are aproape intotdeauna cam aceeasi valoare/marime de circa 9-12 cm, atat in cazul fetelor minione si scunde, cat si a celor inalte, fiindca adancimea vaginului nu este influentata de marimea fundului, a sanilor sau lungimea picioarelor. Daca intr-adevar exista un astfel de mit, este gresit, eronat si cat se poate de fals. Atat adancimea cat si largimea vaginului, pot fi modificate si pot deveni exagerat de mari insa din cu totul alte motive. laughing

4 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Ai mai intrebat asta o data. De cate ori e nevoie sa ti se spuna ca nu are absolut nici o legatura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ca este adevarat. Ca sa iti dau un examplu, cunosc o fata care are la 1. 80cm inaltime, 37 la picior, in conditiile astea, ar trebui sa poarte 40-41 happy
Cred ca sunt doar mituri, fiecare este in felul ei dar inaltimea si kilogramele nu influenteaza happy

| dragoshar a răspuns:

Din experiență proprie, am observat o destul de mare diferență între minione (1.40-1.50) și fetele mai înalte (1.65+) când vine vorba de adâncime. Dar asta nu înseamnă că asta este valabil pentru toate minionele sau pentru toate fetele înalte.

| Constantinescu_Robert_1998 a răspuns:

Cu cat mai inalta cu atat mai adanca laughing) ADEVARAT SE STIE! big grin