| VeleaDennis15 a întrebat:

Fetelor, este adevărat că un băiat își poate da într-o oarecare măsură seama de mărimea vaginului unei femei doar analizând-ui fizionomia și constituția? Am citit undeva că femeile au vaginul diferit atât ca formă cât și ca dimensiuni și că este destul de ușor pentru un bărbat să-și dea seama de dimensiunea vaginului unei femei, făcându-i acestea doar o mică analiză vizuală a corpului ei. De exemplu, cică fetele mai înalte, voluptoase și cu fața și maxilarele mai late au vaginul foarte adânc și larg, iar femeile minione, slabe și cu fața mică au vaginul mai scurt și mai strâmt.
La fel ca și în cazul femeilor ce au pomeții feței proeminenți, cică acest tip de femeie în majoritatea cazurilor este greu de satisfăcut pe plan sexual, întrucât sunt înzestrate cu un vagin foarte adânc și larg, și că de cele mai multe ori aceste femei apelează la anumite jucării sexuale de tip *dildo*, supradimensionate, deoarece doar aceste dildo-uri le pot *atinge* bine...Care este părere voastră, în special a fetelor cu privire la acest aspect?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur ca nu e adevarat. E fie o gluma, fie un articol in care cineva isi bate joc de creduli.

| VeleaDennis15 explică (pentru Brigaela):

Chiar îs curios; vrei să spui că femeile au vaginul la fel și că o femeie de 1, 85m și 80 de kilograme are vaginul la fel de adânc respectiv larg la fel ca o femeie minionă de 1, 55m?

| corbulalbrosu a răspuns:

Doar un copil imatur si grav retardat isi poate imagina cu mintea lui "bolnava" asemenea imbecilitati si fantasmagorii hlucinante. laughing rolling on the floor

| mihai69 a răspuns:

Fals.

| Alyalina000 a răspuns:

Nu scumpo. Nu-i adevărat, un bărbat nu își poate da seama pana in momentul in care cei doi nu fac sex iar el introduce penisul in vagin așa poate simți! In rest sunt doar speculații. In același timp contează vârsta fetei și ce activitate sportiva are!

| Necunoscut112 a răspuns (pentru Alyalina000):

Nu e "o scumpă", ci un la*agiu.

| VeleaDennis15 explică (pentru Necunoscut112):

Vrei te rog să-mi răspunzi ce înălțime ai și ce constituție ai?
Sunt doar curios.

| Necunoscut112 a răspuns (pentru VeleaDennis15):

45 kg şi 158 cm.