| fgdvdszvdfzfz a întrebat:

Ce se întâmplă fraților cu cuplurile astea? Văd numai femei de jumătate de metru alături de bărbați de 3 metri și arată ca naiba, sincer. Ce văd acești bărbați la piticele astea din moment ce ei sunt înalți, ditamai armăsarii și ar putea avea niște femei înalte, cu cracii lungi și frumoși?
Doi prieteni de-ai mei mi-au spus când altădată discutam tot ceva legat pe subiectul acesta, că bărbații ăștia de 3 metri stau cu tipe minione și slabe deoarece femeile mici în general sunt strâmte și ele, la rândul lor, având vaginul mai finuț în comparație cu fetele voluptoase, se simt mult mai bine când fac sex cu ei și că femeile înalte și osoase nu se simt satisfăcute aproape deloc, deoarece au vaginul adânc în comparație cu *colegele* lor micuțe și suple.
Voi cum comentați această situație? Ce părere aveți?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Eh, e cam asa cum spui tu.
Plus ca daca e mica par si formele mai mari daca stii ce zic laughing

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă ai ști ce bine e când stau amândoi în picioare, dar ea poate să-i facă sex oral fără să se aplece...

| SG1995 a răspuns:

Depinde, degeaba esti inalt daca esti slab ca aschia, in acest caz una voluptoasa, desi e atractiva, are un efect inhibant, asa ca preferi una mai supla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu. Nu sunt cine stie ce inalt (183) dar mi/ar fi placut ca prietena mea sa aiba 180 dar e bine si cu 170 si ceva ai ei. Depinde acum cum te intelegi cu persoana aceea. Aia nu cred ca le aleg pe ele special ca sunt mici ci ca se inteleg bine cu ele.

| Kiwibibilă a răspuns:

Frate e vorba de iubire, degeaba e capra inalta daca e proasta sau pur si simplu nu ii place lui. Crezi ca totul e despre sex? Ei bine cand o sa iesi din carapacea ta de obsedat poate o sa vezi lumea cu alti ochi.