| Georgysupergirl a întrebat:

Se spune că iubestiodata in viatză, o singură iubire... Atunci cum se face ca suferim la orice despărtzire?

Răspuns Câştigător
| melyyy a răspuns:

Vescan ft ligia moldovan - intr-o alta viata sa inteleg... big grin
app super tare melodia, eu o ask in continuu :X:X

suferim deoarece credem ca ne-am gasit sufletul pereche desi dupa ceva timp realizam ca nu a fost asa
suferim pentru ca i-am daruit acelei persoane clipe de neuitat pe care ni le-a luat la plecare
suferim pentru ca inca o iubim pe acea persoana si ne doare faptul ca s-a terminat
poate suferim dupa despartiri, dar candva vom fi iar fericiti happy stii cum se spune nu exista fericire fara tristete sau zambet fara lacrima...

3 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Suferim la orice despartire pentru ca am pus suflet si ne doare cand sentimentele noastre sunt ranite, chiar daca nu au fost la fel de puternice cum erau pentru prima noastra dragoste.

| carminaburana43 a răspuns:

Nu e adevarat. Poti iubi de mai multe ori.Depinde de la om la om, nu exista reguli exista numai ceea ce poti simti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iyi place sa crezi ca suferi.in realitate te doare-n paispe de toti.cand esti indragostita intr-adevar si te desparti atunci sa vezi durere.