| Sawarekh a întrebat:

Se stie si e de inteles ca majoritatea femeilor prefera sa fie dominate in pat, uneori chiar agresiv.

Dar e ciudat daca eu ca baiat doresc sa fiu dominat? Femeilor le place sa domine?

Sper ca nu sunt ciudat, dar facusem mai demult cu o tipa si mi-a pus mana in cap si m-a tras un pic de par si chiar era foarte excitant.

4 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Normal ca nu esti un ciudat. Sa predai controlul este la fel de excitant ca a-l detine.

| Sawarekh explică (pentru sofisis):

Interesant ce spui, sunt curios si din perspectiva unei femei cum e, daca este excitant sa domine.

| sofisis a răspuns (pentru Sawarekh):

Normal ca este. Nu mereu dar din cand in cand vrem si noi sa detinem controlul si sa facem ce vrem noi

| Sawarekh explică (pentru sofisis):

Banuiesc ca acum depinde de fiecare, unora le place mereu sa domine altora le place sa fie dominate in general.
Depinde de fiecare sa inteleghappy

| Sawarekh explică (pentru sofisis):

Stai ca degeaba intreb o persoanalaughing fiecare are preferinte diferite

| anonimuIl a răspuns:

Există și femei care fac sex așa.

| Sawarekh explică (pentru anonimuIl):

Adica, imo prezici viitorul sau ce zici acolo?laughing

| Sawarekh explică (pentru anonimuIl):

Si uitate ce am zis mai sus, am zis sa fie reciproc, nu doar ea

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sawarekh):

Niciodată nu o să faci sex cum am scris eu.

| Sawarekh explică (pentru anonim_4396):

Man, esti frustrat asa e? Eu ies cu o groaza de femei de toate varstele, am charisma, arat oke, dar fac si sport de la 14 ani, deci pot spune ca muncesc sa am succes la femei. Cu siguranta ca voi da de tipele de care spui tu, degeaba spui aberatiile alea.

| Sawarekh explică:

Si nu, nu sunt pe ideea ca doar ea sa faca asta, si mie imi place sa domin, ca orice barbat de altfel.

| OmBanal33 a răspuns:

Nu e neobisnuit, nu esti primul si nici ultimul care spune asta, totul vine cu atmosfera, si eu am avut momente cand am vrut sa fiu dominat, si momente cand am vrut sa domin, mi se pare ceva normal sa experimentezi lucruri noi, aduce o anumita spontaneitate…. Daca este de fiecare data la fel, devine plictisitor

| Sawarekh explică (pentru OmBanal33):

Pai da, e plictisitor doar sa domini sau sa vi dominat, diversitatea mi se pare cel mai oke.

| Sawarekh explică (pentru OmBanal33):

Si eu sunt adeptul de a incerca mereu lucruri noi, ideea e ca multi oamenii nu prea sunt deschisi, la noi fetele vad ca sunt inchise rau, crescute in familii religioase....conservatoare.