| uzumymw68 a întrebat:

Se usuca sperma? Si cat timp îi ia

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Cam in 1 ora

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce prostii ai tu in cap, unde sa se usuce sperma, pe pereti?

| UzOm a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Probabil a scăpat pe covor. laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca sperma se va usca din moment ce este formata in cea mai mare parte din apa, si in momentul evaporarii apei din compozitie ramane doar fractiunea solida. Depinde de temperatura mediului ambiental precum si de cantitatea dar mai ales de grosimea stratului de sperma, cu cat stratul este mai subtire cu atat uscarea va fi mai rapida. Timpul poate varia foarte mult de la minute la ore sau poate chiar si zile daca temperatura este foarte scazuta.

| Emilian65 a răspuns:

Normal ca se usuca. In cat timp? Depinde de cantitatea de sperma care este la momentul respectiv.