| Ctynnaa a întrebat:

Se vede ca ma place. Dar nu face nici un pas pentru alt cevaoh go on. poate stiti cei care ati mai citit intrebarile mele. ce sa fac?puppy dog eyessad

1 răspuns:
| Dayana95 a răspuns:

Intreaba-l si uh, mai in gluma mai in serios-daca te crede draguta, de treaba sau orice altceva...si atunci iti poti da seamahappySi incearca uh sa te apropii mai mult de el ca daca nu face nimeni nimic, veti fi impreuna La sfarsitul lumiilaughing :*