| Paulystar a întrebat:

Am o mica problema... Din una dintre intrebarile mele stiti ca am aflat ca baiatul care imi place ma place si el. Pai acuma el m-a invitat la intalnire. Ce credeti ca ar fi bine sa port?

Răspuns Câştigător
| RagnarokR a răspuns:

Depinde ce vrei sa ii transmiti. daca te imbraci mai deosebit si ceva mai elegant decat te imbraci tu de obicei, o sa se simta special, cum ca anume te-ai imbracat pentru el asa si o sa creada ca si tu il placi mult.

daca vrei sa pari ca nu il placi asa tare, ai putea sa te imbraci cum te imbraci tu in mod obisnuit.
de regula, doar daca schimbi bluza, din una casual in una mai speciala, arata deja altfel.

5 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Haine

| WaterDrop a răspuns:

O prelata? Gandeste-te la toate acele avantaje:

1) Daca ploua va puteti baga amandoi sub ea (el sigur se va ruga sa ploua)

2) Daca a plouat deja si trece o masina pe langa voi o poti ridica ca sa nu va stropeasca (risc major ca uitandu-se dupa tine soferul sa faca accident totusi)

3) Se da jos usor si se pune la fel de usor.

4) Ii arati ca esti o persoana marinimoasa pentru ca nu dai banii pe haine scumpe ci la saraci

5) Ii arati ca esti ecologista

6) Nu o sa pari o sclifosita

7) Daca este murdar scaunul/banca il poti sterge oricand cu ea

8) La fel este valabil si atunci cand vrei sa sufli nasucul

Mai zic sau esti convinsa deja?

Daca tii tu neaparat sa nu porti una (desi uite cate avantaje ai!), atunci poate niste tenisi + o fusta in valuri pe o culoare deschisa si o bluza. Neaparat parul prins in codite ca sa te poata trage de ele.

| TheGreatPerhaps a răspuns:

Costumul Evei. :X Oricum tot acolo se ajunge, in cele din urma. Astfel, castigati timp.

| TheGreatPerhaps a răspuns:

Hehe, lasand gluma la o parte, poti purta o tinuta decenta (nu excesiv de), care te face sa te simti confortabil. O pereche de blugi sau pantalonasi, o bluzita colorata, niste tocuri, ca sa adaugi un plus de feminitate - dar sa poti merge cu ele tongue - si zambetul. Sa nu-ti uiti frumosul zambet! Sper sa fie o reusita! Pupici!

| Paulystar explică:

EtihWniYdaL, da, lol! Vad daca merge, desi meteo pe miine arata ploi happy