| Floreenofficial a întrebat:

Stiti ca putem da note intrebarilor... Pot vedea ce note au primit intrebarile mele? Sau nu se poate vedea?

1 răspuns:
soothe
| soothe a răspuns:

Dar ce conteaza? Sincer! Intrebi ca sa stii, ca sa te verifici sau puri si simplu ca sa te joci. Ai nevoie ca cineva sa masoare asta. Esti ceea cine esti. Nici mai mult nici mai putin. Partea buna este ca in fiecare zi cresti si te schimbi, de cele mai multe ori in bine. Deci, nu are nici o relevanta.
Adevarat a Inviat!