| anonim_4396 a întrebat:

Seara când ma pun în pat, daca vezica mea este, cel puțin pe jumătate plina, este normal sa am erecției și apoi când ma duc la baie sa urinez, penisul revine în stare normala(fleasca)? Știu ca e ciudat, dar mie asa mi se întâmplă. Nu ma gândesc la chestii deocheate înainte. Pur și simplu și când ma trezesc din somn, pe la miezul nopții, am erecție, apoi când ma duc sa urinez penisul revine la normal. Este normal asa ceva? Menționez ca nu beau apa. Ci ceai Nestea sau câteodată și sucuri energizante.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

E foarte normal.

| relian a răspuns:

Daca ti se intampla asa atunci arata ca totu este ok cu tine din pct de vedere sexual.
Vezica aia apsa cand este mai plina pe nervii aia de la penis si asa ai erectie necontrolata laughing apoi cand elimini presiunea, nervu nu mai este stimulat asa ca scula merge la somn laughing asta arata ca nervii is ok, functioneaza nu-s afectati.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal ce ti se intampla.

| CristianPetre2002 a răspuns:

Da asta ma intreb si eu

| jhonnybravo69 a răspuns:

Ai cancer la prostata