| andreizwx a întrebat:

Salut! Am 26 de ani si am eu o problema, cateodata ma trezesc dimineata cu erectie si vezica plina si am jetul de urina cam slab. Noaptea nu am probleme cu trezitul la baie, dar am prostul obicei sa beau o cana de apa inainte de culcare, in timpul zilei urinez normal poate sa fie din cauza ca beau apa inainte de culcare si nu merg noaptea la baie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Sa bei un pahar de apa inainte de somn e un obicei foarte benefic, deoarece in timpul somnului te deshidratezi.Pe termen lung ajuta si la sanatatea inimii, etc.
Iar sa te trezesti cu erectie dimineata e cat se poate de normal.Nu sunt sigura ca am inteles care e problema.

| Caro34 a răspuns:

Bună! Nu ar fi rău să faci o urocultură; se poate să ai o infecție urinară nesimptomatică. Mergi până la medicul de familie sau direct la un laborator; acolo îți vor spune cum trebuie recoltată urina și cât costă! Numai bine!

| sammie a răspuns:

Nu. Mai bine ai discuta cu un medic.

| LaviniuA a răspuns:

Imi place cum scrii. deci care e problema, erectia, vezica plina, jetul slab?

| teclado a răspuns:

Am auzit povesti cu brom pentru soldati