| Kristinake a întrebat:

laughing seara trecut eram beat si eram cu 2 prietene, si am luat telefonul si l-am sunat pe baiatul caremi place[andrei] si i-am zis cal iubesc foarte tare si l-am intrebat daca ma iubeste si a zis ca :tot si se ridea.
Pin acum il sunau prietenele depe numele meu big grin si il intrebau ma iubesti si el zicea ca: nu, ce sa fac mine la scoala? mi-e rusine sa nu dau ocii cu el sad

10 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Inainte de a-ti face contul sunt niste reguli. Nu sunt puse degeaba, trebuie sa le citesti, de ce ai vrea sa scrii atat de incorect? Sa nu crezi ca acest scris te face sa pari mai culta ba dimpotriva.

| Lacoste a răspuns:

Tot beata erai si cand ai scris asta?

| andreea_9470 a răspuns:

Pff... ce exprimare ai si cat de corect poti sa scriistraight face

| Cedry2k1995 a răspuns:

Prima data am crezut ca esti un poponar din cauza scrisului tau indescifrabil:-&

| whatever_3916 a răspuns:

La cum te exprimi, zau ca si mie mi-ar fi rusine daca as fi in locul tau laughing)

maine nu-l bagi in seama si gata laughing

| MICHAel a răspuns:

Nu te mai obosi cu el,, daca as fi in locul lui nici nu masi mai uita la tine

Ai impresia ca unui baiat i plac genul asta de fete
Cel putin mie nu imi plac si stiu ca nu sunt singurul
Laso moarta mai bine ii spui ca il placi si ca a fost o gluma cu imbatatul si poate ai o sans

| Catte a răspuns:

Ai putea. daca nu vrei sa afle ca tu chiar il placi.
sa-i spui ca erai beata. si ai sunat mai multi baieti.
dacavrei sa afle. ii poti spune.ca.a imbatandu-te.ai vrut sa-ti faci curaj sa-i spui ce simti pentru. el.happy
good lock!
>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sai spui ca faceai glume la telefon si din greseala ai selkectat nr lui...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Beat baiatu taufeucepozeafsisin

| SebY_6936 a răspuns:

Dar uH il iubesti? Daca nu spune-i ca doar faceai niste farse, dar asteapta sa se bage el in seamawinking. Daca il iubesti incearca sa il iei cu usorul si sai arati ca ai si calitati care lui i-ar placea la tine. Succes!