| CopaculInflorit a întrebat:

Secretia alba vine inainte de ciclu? Mie mi-a aparut acea secretie de cateva saptamani dar nu mi-a venit ciclul.

Răspuns Câştigător
| AnaMaria1453 a răspuns:

Secretia aia se numeste scuregere vaginala. da iti apare inainte. nu conteaza cu cat, mie mi-a aparut cu 2 ani inainte sa imi vine menstruatia deci... si iti vine si dupa ce ti-a venit menstruatia. este ca un fel de semnal ca menstruatia estee pe drum ca un ghiocel ce vesteste primavara big grin funda?

| DeeaMarry a răspuns (pentru AnaMaria1453):

Ce comparatie amuzanta laughing
Da, asa este, secretia aceea alba preceda menstruatia.

| AnaMaria1453 a răspuns (pentru DeeaMarry):

Dalaughing laughing

3 răspunsuri:
| CopaculInflorit explică:

Dar cam dupa cat timp imi va veni ciclul?