| fanJBfan a întrebat:

Heyy! Am si eu o intrebarebig grin. Am 13 ani si... inca nu mi-a venit ciclu.
In fiecare zi imi curge o chestie alba groasa(secretia vaginala) de aproximativ 2-3 luni.
Cam dupa cat timp de la aparitia acestei secretii, vine ciclul?
big grin... dau fundulikaaa

Răspuns Câştigător
| Ada11 a răspuns:

Hei! Mda...Si eu sunt cam in aceeasi situatie...Eu sunt din vara astfel. Am intrebat-o pe o prietena de-a mea si a spus ca peste cam 5-6 luni va veni. Mie nu mi-a venit dar tot am dureri. Te pup. Ada

1 răspuns:
| LenaCresida a răspuns:

Sunt exact in aceeasi situatie numai ca eu am aproape 12 ani
nici eu nu stiu ce sa fac. mama mi-a spus ca poate imi vine ciclul, dar ea nu a mai vazut asa ceva. banuiesc ca o idee buna ar fi sa intrebam un specialisttongue