| Cristinaaa28 a întrebat:

Salut big grin! De ceva timp sunt indragostita de un baiat mai mare decat mine, dar am o problema. Nu ma intalnesc niciodata cu el, pana acum ne-am intalnit de vreo 2 ori intamplator, desi stam in acelasi oras si e un orasel mic. Suntem la licee diferite si nu prea avem unde sa ne intalnim. Ne stim doar de pe retelele de socializare, iar el se numara printre primii care imi apreciaza pozele mereu. Cum sa fac sa vorbim? nu am nici o idee, si sa ii scriu eu prima fara macar sa ne cunoastem personal e cam ciudat... HELP ME PLEASE, DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| EmanuelKant a răspuns:

Si daca te intalnesti cu el intamplator tot nu ii zici nimic ca nu va cunoasteti.La ce va ganditi voi femeile nu stiu. Vrei sa iesi cu el, scrie-i.

| Cristinaaa28 explică (pentru EmanuelKant):

Dar nu pare ciudat sa ii scriu eu? big grin

| EmanuelKant a răspuns (pentru Cristinaaa28):

Asta e o conceptie total gresita, in general venita din partea fetelor. Daca nu actionezi pierzi ocazia si dupa poate fi prea tarziu. Daca vrei sa vorbesti cu el fa lucrul asta si poate o sa iasa bine pentru tine.