| unanonim34gfd a întrebat:

Fetelor, ce părere aveți despre sexul liber, ocazional, fără implicări emoționale, făcut cu tipi abia cunoscuți, pe sume mari de bani? Ați face sex cu un bărbat pentru 10 mii de euro, dacă ați ști sigur că după nu se va afla?

Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

Un tanar se adreseaza unei femei pe strada:
- As avea o intrebare: daca v-as oferi un milion de dolari ati face sex cu mine?
Raspunsul vine imediat:
- Bineinteles!
- Dar pentru 5$?
- Vai, domnule, dar ce fel de femeie credeti ca sunt?
- Asta am stabilit mai inainte, acum negociam pretul!

| unanonim34gfd explică (pentru regis):

Mda...Ele toate ar refuza, teoretic, că practic s-ar schimba lucrurile :))
Eu cred că majoritatea care afirmă că au demnitate și că nu sunt panarame, de fapt chiar ele sunt cele predispuse la *lucruri murdare*. Ceva de genul: https://www.youtube.com/watch?v=IkPpWcYQxTY

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu te referi la prostituate, de buna seama, odata ce-i implicata o suma de bani, ca o fata serioasa nu s-ar vinde pentru sex.

| unanonim34gfd explică (pentru Violleta2022):

Fetele serioase, de obicei, nu se vând... ele își desfac picioarele gratis, de plăcere.

| sofisis a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuu...

| Helenaisdrug a răspuns (pentru sofisis):

Daaaaaaaaaaaaaaaaa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine cu toatã mintea intreagã ar da 10mii, inteleg unde bati dar, daca incerci sa le cumperi cu bani, masini, restaurante, cadouri scumpe nu vor sta.
Si ce spui tu Abia cunoscuti, asta nu funcioneaza prea des, trebuie sa fi vazut de nota 8, 9, 10 in ochii lor pentru a reusi asta.

Răspuns utilizator avertizat