| anonim_4396 a întrebat:

Sexul mult dauneaza?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sexul mult nu dauneaza. Sexul dauneaza mult

9 răspunsuri:
| otypa a răspuns:

Da dauneaza pentru cei care nu-l practica.

| oooooooo a răspuns:

Clar nu dauneaza.probabil doar fizic-adica oboseala-si in cazul in care uitati sa va protejati.

| yasminna a răspuns:

Nu dauneaza, chiar face bine; eu am auzit ca o partida de sex=o proba de rezistenta sau cam asa ceva. Dauneaza daca nu practici, iti dai seama saraci hormoni... o iau razna... DAR FACI CE FACI DAR FACI CU CAP...PROTEJEAZATE.iubiti-va mult pa

| alexutza_4406 a răspuns:

MMm...ai vazut la tv ca zice...sarea, grasimile, tutunul si alcoolul dauneaza grav sanatatzii? ...ai vazut ceva despre sex? nu cred...asa ca. DAI BATAIE!winking

| sufletel13 a răspuns:

Pai nu... am citit intr-o revista ca face chiar bine... is cazuri in care o vindecat canceru de sani si il previne + cancerul de prostata si bolile de inima si multe altele... deci i chiar sanatosbig grin daca incepi de la varsta potrivita

| poppey a răspuns:

Nu, atata timp cat te tin curelele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde ce intelegi tu prin mult. Poate dauna daca nu te protejezi sau daca ii faci cu oricine dauneaza grav psihicului. happy
Intrebarea trebuia sa fie mai clara ca sa poti primi un raspuns clar si corect.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sexul in exces dauneaza fratewinking.

| semina a răspuns:

Nu dauneaza si te mentine in forma.