| PaulCos a întrebat:

Sexul oral sau penetrarea vaginala? Care din ele va provoaca un orgasm mai puternic si care il provoaca mai rapid?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te referi la o ea sau la un el?

| AnemonaP a răspuns:

Clar penetrare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Categoric sexul vaginal, din punctul meu de vedere nu se compară cu nimic.

Însă e poisbil, pentru că sunt și excepții, ca in unele cazuri sa difere.

Unele persoane sunt mai pricepute la sexul oral și altele la cel vaginal, așa că experiența poate să difere în funcție de persoană.

Succes!

| TheStrategist a răspuns:

Te referi la un bărbat sau o femeie?

| Cheo0S a răspuns:

Nici una, nici alta.
In functie de preludiu si chimie functioneaza intensitatea orgasmului, sexul fara preludiu e mai rau ca o l@ba trista.

| PaulCos explică:

Ar fi interesant de aflat opinii de la ambele parti.