| hotestbOy a întrebat:

Ce senzatii va provoaca sexul oral? PT FETE!

9 răspunsuri:
| ruginiz a răspuns:

Primit sau facut? Primit e bine, sa-l faci e la fel de bine si normal

| SmokeyEye a răspuns:

De la ce categorie de varsta vrei raspuns pentru aceasta intrebare?

| Bebbe133 a răspuns:

Nu cred ca fetele vor sa le faca sex pral prietenilor lor, cred ca o fac din obligatie, sau doar pentru ca insista prea mult prietenul si apoi devine ceve obisnuit si o repeta mereu, daar nu cred ca le place lor. Iar daca te intrebi de ce le place sa li se faca sex oral? Pai, pentru ca e o placere la care nu trebuie sa se streseze prea mult. Deci cred ca te-am ajutat. Dai funda? :*

| Uofficial a răspuns (pentru Bebbe133):

Bebelush, sunt multe care o fac din placere. mai iesi in lume si tu si ai sa veziwinking

| EdiiThxoxo a răspuns (pentru Bebbe133):

Nu e adevarat, eu nu cred ca o fac din placere. Eu una o fac din placere, atat timp cat sunt satisfacuta in acelasi mod tongue

| Bebbe133 a răspuns (pentru EdiiThxoxo):

Pai da, dar e ceva foarte injositor pentru tine ca fata [ nu o la ca pe o jignire] sa ii faci sex oral. Acum serios, va veti desparti cine stie in ce ipostaze si apoi. cine stie ce vorbe vor iesi pe la coltul strazii despre tine. Momentan nuc rezi asta. Dar cand o sa te trezesti la realitate o sa vezi ca am avut dreptate happy TE POTI SIMTI BINE SI FARA ORAL!

| DITO a răspuns:

Le place sa se joace, dar ca senzatii as spune durere in gat si ocazional usoare sangerari dupa ce fac

| pursisimpluAlex a răspuns (pentru DITO):

Dito ai vorbit cand trebuia sa taci. dureri in gat? sangerari? omg laughing ca fata daca face oral din placere simti si tu placere si invers. Gen daca partenerul tau se simte bine te simti si tu bine.

| AliceWonders a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa incerci tongue