| gicuu1997 a întrebat:

Sunt virgin, cu ce fata ar fi mai bine sa o fac prima data? virgina sau nu? argumentati...

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tu meriti una virgina, nu una care a facut-o de un milion de ori si sa te ia si pe tine la frecangeala. Una virgina are calitate in ea, cea de mana 2ª o are mai deschisa de la atat sex, poate a mentinut relatii sexuale cu tipi de 30 - 37 de ani si e o panarama.

| T4ny4 a răspuns:

Cu una care-ti place! De ce? ca o sa-ti placa mai mult.

| ionutzul31 a răspuns:

Nu conteaza, atat timp cat estewinking laughing

| MyFirstLove a răspuns:

Cu una care a facut-o deja pentru ca ea are experienta happy

| marysol10 a răspuns:

Cu o fata pentru care ai sentimente, motivul : vei ramane cu amintiri placute

| anisoara96 a răspuns:

Mai bine cu una experimentata.Va fi maiu sor pentru tine.Altfel e dezastru crede-ma.