| eumisu a întrebat:

Salut, sunt virgin si vreau sa fac dragoste cu prietena mea, care nu mai este virgina si este mai experimentata, Prima data stiu ca dureaza putin pentru un baiat, de aceea vreau sa foloesc prezervative Durex Performa(sa ma tina mai mult) Ati incercat? Ceva sfaturi?! Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| frumusyka334 a răspuns:

Durex e cel mai bun ti-l recomand cu placerewinking te poti baza pe el

5 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Stii gresit! Dar poate sa nici nu dureze deloc la asta te ai gandit?
Deci lasa prostiile astea asa din auzite!
Folosesti prezervativul cu un singur scop sa nu ejaculezi in ea.dar nici asta nu te poate ajuta suta la suta in caz ca prezervativul s-a rupt si iti dai seama prea tarziu! Asa ca fii tu insuti si lasa povestile din auzite!
Succes!

| neutrino a răspuns:

Daca fata este experimentata, lasa-te pe mana ei, nu pe vorbele noastre.

| Titanos a răspuns:

Prietena mea a spus ca au gust bun. Recomand DUREX.

| suryv a răspuns:

Si cand o sa te "dezvirginezi"? sau ai impresia ca poti face chestia asta si cu prezervativ?