| VasileGogulina a întrebat:

Este adevărat că fetele se uită la fundul băieților?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da

| Ofiintă a răspuns:

Aveam o prietenă care avea acest feetish, se uita în mod special la fundurile bărbatiilor.
În ceea ce mă priveste pe mine, eu mă uit per ansamblu.

| darrio2007 a răspuns:

Da, de ce nu. Este reciproc.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i adevarat! Chiar nu ne intereseaza fundul baietilor!

| Andreeush a răspuns:

Da, ți se pare ceva ciudat?

| SilviaDulcik a răspuns:

Bună!
O întrebare bună. Da, se uită, unele îl consideră un motiv pentru a se băga în seamă cu tipul.
Am o prietenă care se uită nu numai la fund, să fie mare, dar și la picioare, să fie mai "cârnoase".
Totodată am o altă prietenă care nu o prea interesează de fundul unui tip dar în același timp să nu fie plat.

Pe fete le interesează să fie îngrijit, haios și să aibă un comportament decent.

| Justme32 a răspuns:

Desigur, se uită la noi ca să se orienteze, cum se poartă. Am și eu doi prieteni gei cu un fund extraordinar

| VasileGogulina explică:

Hmm..interesting?

| Abcdiana a răspuns:

Da, dar nu toate.