| paramore a întrebat:

Dupa voi e adv ca fetele se uita dupa "fundul" baietilor?hee heesczti d intr

Răspuns Câştigător
| cornculapte a răspuns:

Nu prea se uita, ca s-au obisnuit cu ideea ca majoritatii baietilor le lipseste fundul.laughing Sa ma scuze baietii, nu vreau sa-i jignesc.
Dar sincer, foarte rar am vazut baieti sa aiba un fund dupa care merita sa intorci capul.

6 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Http://cururi.net/articole-cur-sexy/articole-editori/arta-cururi-net
adevarat. unele se cam uita la fundul unui barbat! cica trebuie sa fie bombat!

| Farcas a răspuns:

Altele se mai uita.
Isi mai clatatesc si ele ochii laughing

| FineBroAndy a răspuns:

Pai eu cred ca e invers:Baietii se uita dupa fundul fetelor laughing

| <3dark-shadows<3 a răspuns:

Poate invers rolling on the floor Eu una acum am vazut ca se uita dupa bani si aspect rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce l-ai pus in ghilimele?batting eyelashes Este sinonim cu protofelulhee hee)?
In perioada adolescentei, ma indoiesc de acest lucru. Dupa 18-19 ani, trebuie sa recunosc ca majoritatea asa fac. Cand am auzit-o pe (fosta) sotie a lui Liviu ca nu a intretinut-o, ca nu se comporta asa un barbat(deoarece nu ii facea cadouri), am ramas fara cuvinte. Credeam ca e ceva de capul lui Liviu, dar daca s-a insurat cu una ca Adelina!
Majoritatea fetelor care isi doresc o cariera in modelling, sunt prea pline de felul cum arata se bazeaza foarte mult pe situatia financiara a partenerului, crezand ca sunt niste prientese si toate trebuie sa le vina pe tava.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.aschiutta.com Un frumos blog pe care merita sa intri