| zambetfals a întrebat:

Si pentru fete : ce inseamna pentru voi un baiat frumos? funda!

Răspuns Câştigător
| Florennce a răspuns:

Ochii unui baiat ma cuceresc mereu. Chestia e ca degeaba are ochii frumosi daca-i analfabet! asa ca pentru mine conteaza si sufletul si fizicul, adica:

Fizic: Un baiat nu foarte inalt dar nici scund.
Cu ochii verzi sau albastrii (uneori si caprui dar sa fie mari.)
Sa nu fie slab dar nici foarte gras.

Moral: sa fie destept, sa nu fie afemeiat, sa ma iubeasca pentru ceea cea sunt si sa aiba principii.

Asta-i tot! Bye! wave
Needyourlove

13 răspunsuri:
| Cătălina a răspuns:

Personal, totul sta in atitudine si inteligenta. Si un fizic cat de cat placut.

| Denisa a răspuns:

Un baiat cu o personalitate placuta, un baiat amuzant care arata cat de bine. Un baiat frumos nu trebuie neaparat sa arate ca un modal, cu muschi si ochi albastri. Un baiat frumos din punctul meu de vedere este un baiat normal cu sufletul frumos si cu un aspect fizic placut.

| lolly_3072 a răspuns:

Unul care se imbraca frumos, stie cum sa se comporte :X
pup, loly

| 21Ada a răspuns:

Un baiat care sa fie de treaba dar recunosc ca ma cuceresc foarte mult si ochi :X

| OneLifeOneLove a răspuns:

Sa fie langa mine intotdeauna, sa ma iubeasca. Faptul ca are un suflet bun, il face sa radieze de frumusete.

| Extasy a răspuns:

Un baiat cu un zambet frumos, care arata la chip in primul rand dragut, care se imbraca fain cat de cat, care e amuzant, stie cum sa vorbeasca si sa se comporte si nu in ultimul rand nu aiba figuri, gesturi si chestii din astea ca atunci nu ma mai impresioneaza cu nimic happy

| usernamealy a răspuns:

Sa aiba ochii frumosi si sa fie skater. nu imi trebuie sa fie prea frumos ca sa nu mi/l fure nimeni laughing

| usernamealy a răspuns:

Idem bd happy

| bd a răspuns:

Pai. mie in general imi plac baietii cu parul lung ( nu stiu de ce, pur si simplu mi se pare ca ii aranjeaza). foarte mult conteaza personalitatea si lucrurile pe care le avem in comun.imi plac baietii (o sa razi) romantici(in vremurile astea este greu sa mai gasesti asa ceva), carora nu le este frica sa isi exprime sentimentele.

| ღŊεεαღ a răspuns:

Frumos...sa arate totusi bine, sa ma inteleaga, sa nu ma schimbe si cel mai imp sa ma iubeasca si el

| maryanaruto a răspuns:

Un baiat care in primul rand sa ma inteleaga sa fie de treaba si fie langa mine can am nevoie de el

| Stelutza_7514 a răspuns:

Idem @Hapciu!

| Tzufulish a răspuns:

Nu conteaza neaparat cum arata personalitatea si sufletul sa fie pe primul plan big grinsi. ori albastri aia sunt :X