| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete
Ce inseamna un baiat dragut? din cate banuiesc eu nici urat nici frumos?
S-ar combina o fata cu un baiat dragut(adica nici urat nici frumos)

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Era inevitabil la o intrebare de genul sa nu apara frustrati ca tine! Generalizare aiurea, pe langa faptul ca esti super invidios si gelos pe tipii "melteni". In viata oricine se merita cu celalalt. Daca un tip nu are ceva mai bun de oferit decat bani, este valorificat pentru asta. Tu nu te ridici la standardul tau de Mr (pe care ti l-ai afisat cu mandrie la nick name). Te intereseaza prea mult curtea vecinului. Poti arata de milioane, poti avea in buzunar cat vrei tu. Cu mentalitatea ta esti departe de a fi "dragutul" despre care e pusa intrebarea.

| WALexandra a răspuns (pentru anonim_4396):

De acord in totalitate! :-)

| EvelynCocainIIIa6 a răspuns:

Eo cred ca te agiti prea tare, ti-o fi zis acum o bunaciune ca esti dragutsi intrebi acu pe noi cam ce voia sa zica prin asta happy

| Bivolu69c a răspuns:

Acum stiu ca sunt urat, o gramada de fete mi-au spus ca sunt dragut dar nici una absolut nici una nu mi-a spus ca sunt frumos

| WALexandra a răspuns (pentru Bivolu69c):

Asta nu inseamna ca esti urat, poate n.ai intalnit fata potrivita sau poate nu au avut curajul sa.ti spuna asa. direct. Si uite, ca sa nu mai zici absolut niciuna, iti spun eu laughing Esti frumos!laughingkiss

| Bivolu69c a răspuns (pentru WALexandra):

Nu ma incalzeste cu nimic ca mi zici ca sunt frumos atat timp cat nici macar nu mai vazut laughing

| WALexandra a răspuns (pentru Bivolu69c):

Evident, am zis.o sub forma de gluma laughing Insa nu trebuie sa iti spuna cineva anume ca esti frumos, trebuie sa te simti tu bine in pielea ta happy

| WALexandra a răspuns:

Intr.adevar cazurile de genu'sunt des intalnite, insa nu asta inseamna neaaprat"baiat dragut". Si de ce sa nu se combine? Eu sunt de parere ca atunci cand placi pe cineva.e de ajuns sa il placi tu, nu e nevoie ca si prietena/prietenul ta/tau cea/cel mai buna/bun s.o faca.

| WALexandra a răspuns:

Pai sexnonstop69 nu a intrebat ce e un meltean( adica marlan pe intelesul meu) prietene, ci ce este un baiat dragut. Iar eu nu te.am contrazis, asa cum ti.ai exprimat tu parerea, la fel am facut si eu. In plus, sunt de acord cu danger0ousgirl. Pe acest ```meltean`` tu.l poti vedea hidos, dar altcineva, iubindu.l, il poate vedea perfect. Asa ca. gusturile nu se discuta!batting eyelashes

| WALexandra a răspuns:

Iar tu clar esti un idiot. Si daca nu.ti poti controla vocabularul, nu mai intra in contact cu lumea.happy Si gusturile nu se discuta, repet. Si ca sa iti dau un exemplu, Poate pentru tine, iubita ta e superba, iar pentru mine e o descentrata. Asta cum o explici,``inteligibilule``?

| Iulia0331 a răspuns:

Am sa iti las aici o lista care ar trebui sa exprime ce cred eu ca inseamna cuvantul "dragut".
1 Trebuie sa stie sa se poarte
2 Sa fie fidel
3 Sa fie langa tine la nevoie
4 Sa isi faca timp sa iasa cu tine
5 Sa te asculte cand esti trista
6 Sa iti dea sfaturi daca esti confuza
7 Sa nu se dea la alte fete *poti afla asta de la o persoana de incredere*
Si cam atat
Vad ca toate fetele s-au gandit la dragut doar prin aspectul fizic. Sper ca ti-am fost de ajutor. happy

| danger0ousgirl a răspuns:

Baiat dragut nu inseamna nici urat nici frumos. Ceea ce mie mi se pare cel mai frumos altuia i se poate parea cel mai urat.O fata s-ar combina cu un baiat care il place si arata bine din punctul ei de vedere, nu al altcuiva.

| BiiaBianca a răspuns:

Pai ce inseamna pentru mine un baiat frumos?

| BiiaBianca a răspuns:

Pai sa aiba ten masliniu ochii negri, mari maru mai maricel negru un pic mai grasut sa se imbrace bine si nushh asa ceva.