| iiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Simt ca mi-am obosit iubitul cu cuvinte frumoase si el nu mai spune nimic...ce sa fac sa fie mai interesat mai tandru?

3 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

Nimic. Daca te iubeste din toata fiinta sa asa cum nici eu, nici tu nu putem descrie, atunci ar trebui sa fie altfel de om. Insa daca nu este, atunci asta nu e a buna. Sau, poate ca iubesti un baiat ceva mai inchis in sine. Dar daca stau bine sa ma gandesc nici asa nu e bine. Poarta o discutie serioasa cu el unde-ti vei expune tot ce te doare, chiar si in lacrimi. Daca rezultatul va fi unul bun, daca iti va arata ca ii pasa si se va macina in el pentru ce ii spui, atunci e de bine. Daca nu, cred ca stii ce ai de facut si singurica.
Succes!

| dasdsad a răspuns:

Nu poti tine o relatie doar cu iubi iubi si pusi pusi. Trebuie sa gasiti activitati comune care sa va satisfaca pe amandoi, in care sa va simtiti bine si sa va de-a energie. A-ti putea chiar sa glumiti pe seama altuia, asa va mai destindeti si voi putin. El poate a inceput sa se plictiseasca, ceea ce e chiar nasol...Incearca sa sa gasesti subiecte interesante de discutat.

| DmxSDoG a răspuns:

Dai 2 palmi si trezestel la realitate daca eu trebuit prietena. rolling on the floor