| viQutza_2847 a întrebat:

as vrea cit mai frumoase cuvinte cu care l-as putea numi pe iubitul meu... funda` pn cele mai multe si mai frumoasee

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Alintul îl alegi în funcţie de persoană, de felul în care arată, de obiceiurile ei, de felul ei de a fi, de a se exprima.
Nu-i bagi pe toţi la grămadă. Îi găseşti un alint numai al ei.
Trebuie să fie o inspiraţie de moment şi să vină din suflet, altfel n-are nici farmec, nici rost. Va fi ceva fals, forţat şi se va vedea acest lucru.
Improvizează şi o să fie bine!
Fii mai creativă! Dă-ţi drumul imaginaţiei!
Succes!

| SaSwk3 a răspuns:

Zi iepurasule, ingerasu meu. si chesti siropoase