| shareable a întrebat:

Simtiti vreodata nevoia de a imbratisa o persoana si nu aveti pe cine? Ce faceti in momente ca astea?

12 răspunsuri:
| Roberta a răspuns:

Buna, mie nu dar cateodata simt nevoia de a imbratisa o persoana draga ( parinti, prieteni) nu doar iubitul. Oricum cred ca o imbratisare e o dovada de afectiune din partea cuiva.

Răspuns utilizator avertizat
| misterioasahug a răspuns:

Buna larisa.
nu mi s-a intamplat asa ceva pentru ca nu sunt o persoana afectuoasa.
oricum cred ca as imbratisa un ursuletwinking
tu poti suna o prietena si puteti sa va intalniti sa-i zici ce te roade, sau poati face faza cu ursu'.
succes!

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Da, de muuulte ori, pentru ca sunt o persoana extrem de sentimentala, chiar daca nu arat asta.Prefer sa imi tin toate sentimentele de tristete in mine si sa nu le arat nimanui.Am noroc ca stiu sa ma prefac cat de cat bine si cand sunt nevoita sa merg la scoala sau sa ma intalnesc cu cineva, imi stapanesc destul de bine sentimentele big grin. Iar cand simt nevoia sa imbratisez pe cineva, care dupa cum am mai spus mi se intampla foarte des, imbratisez perna mea (big grin) sau iau in brate un ursulet si imi imaginez ca acel obiect este exact persoana de care am nevoie.Sau,daca persoana care vreau sa o imbratisez este persoana de care sunt indragostita sau o persoana de care imi este foarte dor si e departe, imi amintesc clipele frumoase petrecute impreuna sau ma uit la o poza a persoanei respective.

| iFeelinfiniteLove a răspuns:

Gad! DA! Mi se intampla foarte des asta... Sunt momente cand simti ca o iei razna' doar pentru ca atunci cand inchizi ochii simti ca ai in mainile tale, in pielea ta, simti ca iti curge prin vene omul care acapareaza toata memoria disponibila intr-un moment ca asta. Senzatia asta trece... trece dar lasa urme; chiar urme vizibile. Eu in momente ca astea, ma trezesc cu cate o picatura pe obraz(poate plang inconstient); nu prea realizez asta, dar merg mai departe; asa suntem noi, oamenii. Pentru ca trebuie sa imi revin repede, constientizez ca realitatea e alta, iar singurul lucru ce ma consoleaza e ca poate intr-o zi, voi fi imbratisata de cea/cel care e menit sa faca asta
O imbratisare gigantica>:d< si un pupic dulce :*

| compaq15 a răspuns:

Pornhub.

| RedLove a răspuns:

Larysa aici poate sa fie vorba de mai multe chesti :
-Daca esti indragostita, si simnti nevoie de a imbratisa pe cineva pentru ca esti trista, eu as lua un ursulet sau o perna in brate si as plange(mi s-a intamplat)
-Sau cand simt nevoia pur si simplu, eu cand simt nevoie de a imbratisa pur si simplu, is vesela, ff prietenoasahappy si imbratisez pe parinti mei si pe toata lumeahappy si ma simt foarte bine
Sper ca team putut ajutakiss

| DariWillis a răspuns:

Simt nevoia asta mai ales cand sunt stresata sau trista. si de obicei iau in brate pe cineva. o prietena, vara-mea, prietenu meu(cand amlaughing ). gasesc eu pe cineva

| cupyyyy a răspuns:

Vino aici puppy dog eyes
big hug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simt asta in fiecare clipa a vietii mele.In momentele alea stau si ma gandesc si eu la lume.

| shareable explică:

V-as da la toti funde daca as putea sad

| bryan_5564 a răspuns:

Va dau un sfat in aceste momente ar fi bine sa-ti dai un cap de un stlp si trece tot