| aDEeLAa a întrebat:

Ce faceti cand simtiti nevoia sa fiti iubiti? sau de afectiune?(si n-aveti de la cine sa o luati )

27 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Citesc "Moartea caprioarei"!

| aDEeLAa explică (pentru neutrino):

Serios?

| neutrino a răspuns (pentru aDEeLAa):

Ca varianta iti recomand " Cocosatul de la Notre Dame " de Victor Hugo, dupa aceea poti face si misto, sau sa-mi multumesti. O seara buna!

| Axys a răspuns:

Pai daca n-am e la cine sa primesc afectiune o caut nu? aua si tu :0 sporbig grin paa

| Foxyyyy a răspuns:

Imi gasesc alte ocupatii, imi trece rapid.

| TheAvenger a răspuns:

Ăăăă...nu fac nimic. confused

| VladGH a răspuns:

Citi ani ai? Cred ca esti minora/minor si vrei sa fii ca toti. Totul la timpul lui, acum cit ai timpul asta fara afectiune, cauta sa faci ceva pentru tine, nu pierde timpul pe gindul chinuitor de a fi iubit/a. NU pierdeti timpul lume, nimeni nu a murit fara iubire. Va fi si ea!

| aDEeLAa explică (pentru VladGH):

In general asta fac.Caut sa invat cat mai multe lucruri care imi vor fi de folos.Dar sunt zile cand cad intr-o stare oribila, si n-am chef de nimic sad

| VladGH a răspuns (pentru aDEeLAa):

Te inteleg. Dar nu poti sa risti de a te incurca cu cineva care sa scuipe in sentimentele tale si sa-si bata joc de tine. Principalul sa nu te grabesti, vei vedea ca totul o sa fie bine.

Răspuns utilizator avertizat
| motan444 a răspuns:

De mullte ori ma simt singur in special sambata cand toata lumea se duce la club, discoteca si mai stiu eu ce, de obicei cad pe ganduri cel mai bine te duci la bucatarie si faci o reteta cu ce ai prin casa trece timpul mai usor laughing

| JohnnyWylde a răspuns:

Ca baiat te masturbezi, ca fata..pai...te masturbezi.

| aDEeLAa explică (pentru JohnnyWylde):

Si tie iti trece? nu te mai simti singur dupa?

| JohnnyWylde a răspuns (pentru aDEeLAa):

Nu, era o gluma big grin Cand ma simt singur ies cu prietenii pe afara, nu neaparat in cluburi ci orice activitate implica prieteni.

| ILoveTacos a răspuns:

Pai cam asta simt tot timpul.
Ma ghemuiesc intr-un colt si plang sau visez la situatii imposibile laughing

Dar nu stiu ce sa zic, m-am obisnuit cu ideea de singuratate si gol...
Doar prietenii ma mai salveaza, vorbesc cu ei cand ma simt singura(Nu ajuta ca prietenele mele au toate iubiti).

| aDEeLAa explică (pentru ILoveTacos):

Eu nici macar nu am prietene...

| motan444 a răspuns (pentru aDEeLAa):

Bucura-te nu are cine sa te barfeasca pe la spate plus ca stii vorba aia vulturul zboara singur si falnic iar ciorile in stol laughing

| ILoveTacos a răspuns (pentru aDEeLAa):

Okay,atunci esti interesata sa-ti faci rost de una virtuala? laughing Daca da, sa stii ca ma ofer voluntara.

Si oricum, poate ca e mai bine.Majoritatea prieteniilor nu se termina extraordinar de frumos. Logic,sunt si exceptii,prietenii care dureaza o viata intreaga, dar cele mai multe sunt pline de certuri si drame si tot felul de prostii.

Te asigur, o sa iti faci rost de prietene/prieteni, numai ca trebuie sa vezi care e problema. Daca esti pera inabordabila sau prea inchisa si nu socializezi foarte mult, atunci e evident ca asta ar cam fi motivul.Sigur,mai sunt si alte cauze, dar asta e cel mai intalnit, cel de care sufar si eu laughing

| aDEeLAa explică (pentru ILoveTacos):

Te astept pe mess, sa vorbim mai multebatting eyelashes Daca vrei si ti desigur puppy dog eyes.Imi lasi id-ul tau?

| aDEeLAa explică (pentru motan444):

Multumesc frumos pentru raspunsuri :*. Foarte interesante :* dar, sunt dezavantaje si fara prieteni...

| ILoveTacos a răspuns (pentru aDEeLAa):

Nu am mess sad

| aDEeLAa explică:

Si eu stau acasa, dar nu m-am taiat niciodata. Vrei sa-mi lasi id-ul tau sa vb mai multe?

| Zerathull a răspuns:

Dau la manivela si trece sentimentul pentru o bucata de timp.

| Thesinger1 a răspuns:

Gasesc pe cineva de la care s-o iau, asta in mod clar!
Bafta si fundita(for my)!

| Maruselu000000 a răspuns:

happy..Eu sunt noua pe T P U! ...Imi pare bine ca imi fac mai multi prieteni, mai interesanti..Referitor la ce ai intrebat tu. ..Eu cred ca fiecare om este iubit de cinevawinking! Scumpoo, iti recomand sa faci niste teste de personalitate sau sa vorbesti cu prietenii tai, sa iesi ..sa te distrezi sa nu ai timp pentru a te gindi la aceasta! Viata e frumoasa! In primul rind D-zeu te iubeste, daruieste iubire si vei primi iubire! ..Succes;.te pup.pa.pa!:*