| JuneRain a întrebat:

Voi ce faceti cand simtiti nevoia de o schimbare?

5 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Cand simt nevoia de o schimbare ma schimb

| ElDictator a răspuns:

Facem o schimbare. Viata e scurta, n-avem timp prea mult sa ne hotaram.
Asta nu inseamna ca nu trebuie sa judecam mai intai daca acea schimbare chiar ne poate influenta existenta in mod util, sau este o pierdere totala.

| Ioanamarijuana a răspuns:

Pai ma schimb.Depinde de ce schimbare vorbesti.Ma vopsesc la par, imi iau haine noi, chestii, ma mai si tundlaughing

| justme4good22 a răspuns:

Cumpar alt monitor...

iei o activitate care iti consuma din timp, cu siguranta o sa ai si o schimbare cu timpul

| AdrianLovesYou a răspuns:

Eu,cand simt nevoia de o schimbare incerc sa o indeplinesc, adica sa fac o schimbare oricare ar fi ea din viata mea.