| Males_Cosmy_1993 a întrebat:

Site-ul sentimente.ro este adevarat adica iti găsești jumătatea sau este o escrocherie?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

O escrocherie, iti fura sentimentele si pleaca, de ce crezi ca se numeste sentimente.ro?

| RAY a răspuns:

Site ul nu garanteaza asa ceva, tu daca cumperi un bilet la loto garanteaza cineva ca vei castiga? e in functie de ce noroc ai, cat priveste site ul este serios

| mihai69 a răspuns:

Da, e ok. Dar să nu te aștepți să dai peste „jumătatea" aia a ta în câteva zile. Cererea e foarte mare, iar „oferta"... redusă.

| sofisis a răspuns:

Escrocherie in ce sens? E o platforma online ce ofera oamenilor sansa de a comunica cu alti oameni. Daca se infiripa ceva sau nu intre ei...cu atat mai bine.

| Plato a răspuns:

Eu n-as acorda incredere deplina niciunui site de matrimoniale.

| just4ubr2015 a răspuns:

E o escrocherie platesti bani pentru niste conturi cu poze furate nu recomand

| Lizuca1234 a răspuns:

Degeaba e site-ul ok daca acolo sunt activi numai idioti si parasute. Majoritatea sunt insurati, in cautare de amante discrete. Iar tipele sunt divortate, despartite si casatorite. Talmes balmes!