| RealKing01 a întrebat:

Am gasit doar un site de dating, sentimente.ro,chiar iti poti gasi jumatatea? adica chiar gasesti sa fie si frumoasa si sa aiba gusturile mele spre exemplu? acum depinde si daca are facultate ca vreau sa fie si desteapta sa ma respecte sa ma inteleaga si sa ma prețuiască.

12 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

De ce ai dori sa-ti gasesti jumatatea pe un site n-am sa pot intelege niciodata!
Inchide calculatorul,mergi in biblioteca facultatii,la bufetul unei facultati,pe holurile facultatilor si cauta o fata pe placul tau.
Pe care s-o faci sa te respecte, sa te inteleaga si sa te pretuiasca.
Pe un site te vei indragosti de imaginatia ta proprie, in timp ce "live" privesti, zambesti, atingi...e suta la suta adevarat!
Bafta!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu ai pretentii, de ce nu i i cauti la facultate sau la servici o colega? Ce crezi ca gasesti pe net? Nimic, alea sunt panarame care au conturi pe sentimente.ro, aleaq sunt in cautare de barbati cu bani ele nu vor o relatie serioasa ele vor bani.

| RAY a răspuns:

Nu contează pe ce website intri si aspectul tău fizic, nici un site nu promite nimic, totul e in funcție de valoarea ta vs ceea fetele înscrise pe acel site, ca jumătatea poți găsi oriunde nu contează unde

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu îți găsești jumătatea, poți eventual să-ți găsești sfertul sau măcar o treime.

| mihai69 a răspuns:

Ai prea multe pretenții...

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pentru dating iti recomand Tinder si Badoo, dar ce vrei tu nu gasesti decat daca faci foarte multi bani.

| RAY a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Si pe bune dreptate, vrea una frumoasa, el nefiind frumos, de ce sa stea una frumoasa cu el? mai ales ca daca esti urat esti posesiv, gelos mereu in nesiguranta ca vezi si tu ca nu va potriviti

| Danny28 a răspuns (pentru RAY):

Ce naiba sa faca pe Tinder si Badoo? Alea sunt facute sa stoarca fraierii de bani. Fetele au cont acolo pentru a isi promova instagramul. Nu cauta nimic altceva.

| RAY a răspuns (pentru Danny28):

Nu fii frustrat ca găsești oriunde dar contează cum arăți

| iulia0514 a răspuns:

E posibil sa găsești una care sa corespunda cerințelor tale oriunde nu neapărat pe un site de dating! Dar desigur si tu trebuie să corespunzi cerințelor ei!

| Justme1997 a răspuns:

Tu cauți fată cu facultate ca sa fie deșteaptă dar tu întrebi de cate clase ai nevoie pentru permis, vrei sa bagi banii de ajutor social la pariuri sportive și crezi ca esti mai isteț daca freci ciocanul singur laughing

| Danny28 a răspuns:

Astea sunt mizerii. Nu iti gasesti nimic. Site-urile si aplicatiile de dating sunt facute doar pentru a amagi barbatii.