| dragonuaka47 a întrebat:

Situatie mea nu e deloc usoara, de accea am ales sa intreb aici. Dupa o durere sentimentala legata de o fata la care tineam f. mult m-am apucat de consumat droguri, dupa o luna de consum zilnic, mi-am dat seama ca am o problema, dar cat timp nu o vad simt nevoia sa iau iar cum ea numai vb cu mine nu stiu ce as putea face

Răspuns Câştigător
| Ana_4223 a răspuns:

Pai daca cu prietena a nu mai merge lasa.te uite asa:ai vointa de a te lasa. spne gaata stop nu mai vreauimi fac rau...stiu ca este greu ca si eu am trecut prin asa.2.sa te duci dezintoxicare 3.sa sa vorbesti serios cu parintii

4 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Nu se merita sa iti distrugi viata pentru nimeni in lumea asta! sau terminat femeile la ea? stiu ca este greu, dar viata merge inainte cu bune si cu rele totul este sa ai vointa! femei sunt in lumea asta destule si sunt sigur ca se va gasi una mult mai buna ca ea! funda?

| Addiction a răspuns:

Cere ajutorul parintilor.

| wolfheart a răspuns:

Eu zic sa incerci sa nu mai ei si sa mergi la ia cu o floare si sa te scuzi cu prietenele ei de fata de preferabil un trandafir alb arata sinceritatea

| Rosenrot a răspuns:

Ai putea să mergi la dezintoxicare.